Консультації з оформлення Візи до Австралії

Австралія

Австралія дуже популярна серед українців. Але, байдуже з якою метою ви їдете до Австралії - відпочинок, відвідини друзів / родичів, бізнесові справи, навчання чи робота: вам обов'язково необхідно завчасно оформити візу до Австралії.

Віза до Австралії: консультація по процедурі оформлення

Оформлення візи в Австралію відбувається он-лайн на офіційному сайті міграційної служби цієї держави.

1. Спочатку необхідно обрати тип візи, на який ви подаєтесь. І тут необхідно бути дуже уважним! Бо невірно обраний клас візи може призвести до відмови за формальною ознакою.

2. Після обрання класу візи необхідно створити на сайті міграційної служби Австралії аккаунт (кабінет).

3. В створенному аккаунті розпочати он-лайн заповнення анкети. Заповнення має відбуватися англійською мовою. Будьте уважні до питань, які вам ставляться!  Австралійська анкета не припускає вільного тлумачення та фантазувань. Якщо вам задано питання, наприклад: Чи є у вас діти? Аплікант не має тлумачити, що в нього питають лише про неповнолітніх дітей. Це питання є загальним без деталізації. Тож, якщо є діти (навіть дорослі і самостійні) необхідно відповісти "Так".  Тобто ви маєте давати читкі відповіді на питання, і не намагатися їх прив'язати до вашої логіки.

4. Перевірте заповнену анкету із відповідними заявами.

5. Долучить до анкети документи. Зверніть увагу, що перелік документів складається з обов'язкових та рекомендованих. В групу обов'язкових документів ви маєте долучити всі ті, які система у вас запросила. Інформативно, для кожного заявника система автоматично формує перелік обов'язквоих документів, залежно від його відповідей на питання. Ми переконливо радимо також максимально долучати й рекомендовані документи!

6. Сплатити консульський збір. Лише після цього ваша анкета буде відправлена на обробку в Міграційну службу Австралії. Зауважте, що залежно від обраного способу оплати консульського збору, з вас також буде стягнуто й банківські комісії.

7. Очікуйте на результат :) Результат розгляду вашої візової справи надійде на електрону адресу, яку ви вказали при створенні кабінету на сайті Міграційної служби Австралії.

 

Віза до Австралії (для українців та іноземців): вартість 2024 

Вид візи
Вартість наших послуг*, U$D
Консульський збір, AUD**

Туристична / Бізнес / Гостьова (субклас 600)

180 U$D 190 AUD
Транзитна (субклас 771) 90 U$D AUD

Робоча тимчасового робітника для високо-спеціалізованих спеціалістів (субклас 400)

120 U$D 405 AUD
Робоча віза кваліфікованого працівника (субклас 482) 120 U$D від 1290 AUD
Віза моряка (субклас 988) 90 U$D AUD
Для навчання (субклас 500, 590) 275 U$D від 710 AUD
Інші види віз Під запит
Консультація з оформлення візи в Австралію (без супроводу) 1200 грн. Х

* Консульський збір НЕ входить у вартість наших послуг

** 1 AUD = +/- 0,7 U$D

 

Віза до Австралії: консультація по пакету документів

Пакет документів, який подається на оформлення візи до Австралії складається з обов'язкових та рекомендованих. Зауважте, що точний пакет обов'язкових документів для подачі на візу в Австралію формується індивідуально для кожного заявника, залежно від його відповідей в анкеті. Тим не менш, кожному заявнику обов'язково знадобиться:

  • Закордонний паспорт, строк дії якого не менше  90 діб після запланованого повернення з Австралії - ОБОВ'ЯЗКОВА умова: паспорт має бути з доброю історією подорожей!

Всі документи, які ви надаєте до візового пакету (окрім паспорта), мають бути англійською мовою або мати переклад на англійську. У разі перекладання, документи мають бути перекладені бюро із зазначенням ПІБ, адреси, контактів та кваліфікації перекладача.  На окремі види віз може знадобитися Нотаріальне завірення перекладів!  

Потребуєте візу в Австралію - звертайтеся за консультацією до фахових спеціалістів!

Робоча віза суб-клас 482

Ми не займаємось працевлаштуванням!

Віза субклас 482 є тимчасовою і дозволяє роботодавцю виступати візовим гарантом для відповідного кваліфікованого працівника, при цьому робітник може залишатися в Австралії на строк до 4 років. Отримати таку візу може будь-хто з будь-якої країни, за умови що спонсором виступає акедитована урядом Австралії компанія. Простими словами: у заявника на спонсоровану візу класу 482 має бути укладений контракт із компанією, яка акредитована для залучення в Австралію іноземних працівників.

Статус акредитованого спонсора надається великим австралійським компаніям, які потребують різноманітних працівників у великому обсязі, часто і на тривалий час. Імміграційний департамент з більшою ймовірністю схвалить заявки від акредитованих спонсорів, а це означає, що процес отримання такої візи проходить швидше, аніж коли робітника винаймає неакредитована компанія.

До переліку найбільш відомих компаній-спонсорів візи 482 є: Accenture, Amazon, ANZ, Atlassian, Deloitte, EY, IBM, KPMG, McKinsey & Company, Microsoft, PwC, Telstra, Commonwealth Bank of Australia, National Australia Bank, Westpac Banking Corporation, BHP, Rio Tinto, Qantas, Woolworths, Coles, Aldi, Bunnings Warehouse, Westfield та ін.

Час обробки такої візи може бути тривалим.

 

 

ВІЗА в АВСТРАЛІЮ: консультації з міграційних питань

Імміграційна віза до Австралії: підстава кваліфікований працівник

Імміграція до Австралії є метою багатьох українців. Однак, оформлення імміграційного пакету з підставою "Кваліфікований працівник" має кілька нюансів, про які слід знати. Перш за все, необхідно відповідати наступним вимогам: 

  • Вік від 18 до 45 років
  • Освіта
  • Досвід роботи
  • Знання англійської мови

Здобувачі спочатку мають надіслати до відповідних органів Австралії запит про свій намір отримати імміграційну візу. Кожен такий претендент проходить попередню експертну оцінку, на підставі якої він отримує певні бали. Мінімальна кількість балів, яку необхідно набрати - 60. Якщо ви набрали менше балів, то ви не можете податися на візу до Австралії з підставою: Кваліфікований робітник. Якщо ви успішно пройшли кваліфікаційний відбір, то вам дається відповідне повідомлення, яке також прикладається до загального пакету візових документів. Тільки після цього ви можете подаватись на візу до Австралії з підставою "Кваліфікований працівник".

Крім того, ви повинні мати достатньо фінансів. Основний аплікант повинен мати на рахунку суму не менш, ніж 3500 USD.

Вартість послуг міграційних адвокатів в Австралії

Як і в будь-якій юридичній практиці, тут не існує жодного жорсткого тарифу, оскільки вартість послуг міграційного адвоката залежить від того, що саме ви потребуєте та складності кожної окремої справи. Тим не менш середня вартість може складати:

  • Оскарження відмови у візі (будь-який тип) від 5 000 до 15 000 AUD
  • Розгляд вашої справи у Федеральному суді від 10 000 до 25 000 AUD
  • Оформлення візи на постійне проживання від 4 500 до 8 500 AUD
  • Візи на тимчасове перебування в Австралії від 1 500 до 3 500 AUD