Визы в Африканские страны

Алжир

Алжир

Віза в Алжир обов'язково знадобится громадянам України та Молдови, якщо вони прагнуть відвідати цю країну з будь-якою метою. Загалом час оформлення візи - 7 днів.
Докладно
Бенін

Бенін

Для подорожі до Беніну українцям обов'язково знадобиться заздалегідь оформити візу. І хоча процедура її оформлення стала більш проста, ніж до деяких африканських держав, тим не менш і тут є певні нюанси.
Докладно
Ботсвана

Ботсвана

Для подорожі у Ботсвану українцям обов'язково знадобиться заздалегідь оформити візу. І хоча процедура її оформлення стала дещо простішою, проте є певні нюанси, яким варто приділити увагу.
Докладно
Гвинея

Гвинея

Для поездки в Гвинею украинцам обязательно надо оформить визу. Оформляется она заблаговременно и требует в обязательном порядке справку о прививке от желтой лихорадки
Докладно
Гвинея Бисау

Гвинея Бисау

Для поездки в Гвинея Бисау украинцам обязательно надо оформить визу. Оформляется она заблаговременно и требует в обязательном порядке справку о прививке от желтой лихорадки
Докладно
Марокко

Марокко

Суцільна морока - оформити візу в Марокко для українців, особливо зважаючи на те, що консульство так і не відкрилося. Але, таки є певний механізм, щоб вирішити це питання у разі великої потреби!
Докладно
Кения

Кения

Виза в Кению имеет свои характерные нюансы, которые обязательно надо учитывать, прежде чем вы начнете заполнять он-лайн анкету на оформление визы в эту удивительную страну.
Докладно
Сенегал

Сенегал

Сенегал - африканська країна-мрія для байкерів, любителів драйву та пригод. Потрапити до Сенегалу суходолом українці можуть виключно на підставі заздалегідь відкритої візи. В Україні консульство не працює.
Докладно
Туніс

Туніс

Туніс - африканська країна для відпочинку та пригод. Безвізово потрапити в Туніс українці можуть лише, якщо вони відвідують цю країну у складі організованої групи чартером. В інших випадках необхідно оформлювати візу
Докладно
Уганда

Уганда

Виза в Уганду вам понадобится в обязательном порядке, если вы захотите посетить эту страну с ее неимоверно красивой природой. Оформлять ее надо заблаговременно.
Докладно
ПАР

ПАР

Віза в ПАР є обов'язковою умовою для громадян України, які планують поїздку до цієї країни. Подача документів відбувається виключно особисто. Для отримання візи необхідно правильно зібрати документи.
Докладно