Віза на Багами

Багами

Багами - Райський куточок на землі, куди много хто прагне поїхаті, щоб насолодитися своїм довгоочікуваним відпочінком. Альо Перш чем відправітіся на відпочинок - завчасно подбайте про ті, щоб Відкрити візу на багами, тому что для українців - це обов'язкова Умова для відвідін цієї острівної держави.

Візу на багами можна Відкрити нескольмі способами, КОЖЕН з якіх має свои плюси и мінусі.

 Viza-Garant візове агентство  Great_Britain_Kyiv Bahamas_Visa 
Через наше візове
агентство Viza-Garant
Самостійно через
консульство Великобритании
Самостійно через консульство
Багамськіх островів в США

 

>>> Відкрити візу на багами через візове агентство Віза-Гарант
У нас Досить великий досвід у відкрітті віз на багами. При цьом, ми Готові Запропонувати вам найбільш Оптимальний варіант з усіх існуючіх.

Чому вам Варто Відкривати візу через нас?

Суттева економія часу. Інтернет заполонений суперечностей інформацією, більшість з якої Вже Втрата свою Актуальність. Більш того, даже візові агентства не всегда оновлюють інформацію на своєму сайті. Звичайно ж ви можете вівчіті інформацію на сайтах консульств (Великобритании або Багамськіх островів), но для цього вам Знадоби НЕ только знання англійської мови, а ще й розуміння, де знайти Цю інформацію и як правильно трактуваті ті чи інші вимоги. Окрему Рамус слід пріділіті заповнюється анкеті. Будьте уважні: анкета, якові ви заповнюєте для подачі через візовій центр Великобритании в Києві и анкета, якові ви заповнюєте для Отримання візи в Консульстві Багамськіх островів в США - відрізняються!

Ви чітко будете знати необхідний пакет документів. Залежно від способу оформлення візи на Багами, пакет документів і формат їх оформлення трохи відрізняються. Єдине, що є загальним для будь-якої форми подачі - це ваш закордонний паспорт. Але і тут є певні технічні вимоги. Подаються документи повинні бути також відскановані з певним дозволом і розміром.

Ви НЕ допустите поширені помилки , які ведуть не тільки до відмови, а й істотним фінансових втрат. Помилка, яка привела до відмови - це дуже прикра ситуація, але з нею можна впоратися повторно подавши документи (і відповідно повторно сплативши консульський та інші збори). Але цей варіант годиться тільки в тому випадку, коли у вас є достатньо часу перед планованої поїздкою на Багами. Однак, найчастіше люди починають оформляти візу впритул і ... в разі негативного результату, змушені оперативно змінювати свої плани. При цьому, якщо скасувати бронь авіа можна без штрафів, то готелі, як правило, скасовують бронь зі штрафами.

Можливість купити авіа / готель / страховку дешевше . Не завжди, але часто наші ціни на готелі / авіа / страховку / трансфери бувають дуже і дуже приємними. Запитуйте наші ціни і приймайте рішення, де вам вигідніше купити ту чи іншу послугу :)

Консультація з логістики. Логістика (як дістатися до Багам) - це нетривіальне питання. Однією з найпоширеніших помилок самостійних мандрівників є "неправильна" покупка авіаквитка. Наприклад, вибравши он-лайн найоптимальніший варіант авіаперельоту, самостійні мандрівники не беруть до виду маленький нюанс - транзитна пересадка в США. І якщо у туриста немає американської візи - то такий турист вже нікуди не полетить. Або, скажімо, ви плануєте відвідати Багами на яхті. Тут важливе значення мають всі порти заходу яхти перед прибуттям на Багами. І таких тонкощів-нюансів по даному напрямку безліч.

Віза на Багами - ціна?

Ціна відкриття візи на Багами залежить від тієї форми, яку ми з вами виберемо. Нижче приведена вартість наших послуг для відкриття багамської візи, при цьому Консульський і інші збори оплачуються окремо!

Тип подачі

Ціна *, EUR

Особиста подача в візовий центр Великобританії.
Ми робимо всю підготовчу роботу: консультація по пакету документів, заповнення анкети, сканування документів, запис на подачу і ін. Однак оригінали документів в Консульство заносите ви особисто.

50 EUR

Безособова подача в візовий центр Великобританії.
Ми робимо всю підготовчу роботу. Ви передаєте нам оригінали необхідних документів і ми самі заносимо в Консульство весь пакет документів.

70 EUR

Оформлення в Консульстві Багамських островів в США
Ми робимо всю підготовчу роботу: консультація по пакету документів, сканування документів, заповнення анкети, консультація по Консульствам Багамських островів в США, де ви можете подати ваші документи і ін. У вас є діюча віза в США і ви готові затриматися в штатах на 3 дні, щоб занести пакет документів і отримати візу. 

30 EUR

Електронна віза
Ми робимо всю підготовчу роботу: консультація по пакету документів, сканування документів, заповнення анкети, подача на отримання візи.

30 EUR

* Розмір консульського збору та інших такс залежать від методу подачі на візу, віку аплікантів, тривалості перебування на Багамах і ін.

** Послуга сканування документів - 25 EUR

 

Як оплатити?

Оплатити вартість наших послуг можна усіма доступнімі способами: готівкою у нас в офісі, безготівкове перерахування на наші реквізити, при необхідності виставляємо рахунки з ПДВ.

Який термін оформлення візи на Багами?

Сам термін розгляду візи на Багами залежить від сезону: в високий сезон заяви на відкриття візи розглядаються трохи довше через велику їх кількості (від 10 днів), в низький сезон візу на Багами можна отримати і протягом 3 робочих днів. АЛЕ крім часу самого розгляду візи необхідно ще провести певні підготовчі роботи. Час, яке нам необхідно для цього - 2-3 робочих дня, але швидкість нашої роботи залежить, перш за все, від вашої зібраності.

Якщо ви збираєтеся на відпочинок на Багами - подбайте завчасно про відкриття візи!

Які документи необхідні для того, щоб відкрити візу на Багами? 

Багамські острови стандартно вимагають такі документи для відкриття візи:

  • заповнена он-лайн анкета (ми заповнюємо на підставі ваших відповідей)
  • фото паспортного зразка
  • закордонний паспорт терміном дії не менше 6 місяців
  • інші документи (більш детальний список інших документів залежить від кожного індивідуального запиту).

     

>>> Самостійно відкрити візу на Багами в Консульстві Великобританії

Українцям, щоб поїхати на Багами  необхідно відкрити візу. Згідно домовленостей, подати документи можна в Консульство Великобританії в Києві. Для того, щоб це зробити вам, перш за все, необхідно заповнити анкету (зразок можна знайти на сайті Консульства) і підготувати пакет документів відповідно до актуальних вимог. Подати документи можна без попереднього запису. Також, якщо їде сім'я / компанія, то подати документи за всіх може один уповноважений людина.

Термін розгляду візи залежить від сезону: в низький сезон Визу можна отримати протягом 10 днів, в високий сезон тривалість розгляду візи може істотно збільшитися.

Самостійно оформляючі візу на багами, Переконайся, что ві чітко розумієте правила в'їзду в країну, особливо в условиях карантинних обмежень COVID-19. Такоже, будьте уважні при віборі авіаквитків: звертайте Рамус на ті, через Які країни транзит. Деякі держави (США, Канада та ін.) Вімагають наявність діючої або оформлення транзітної візи! 

Если ви плануєте відвідаті багами на яхті - такоже уважний поставте до свого маршруту и Додатковий документам, необхіднім для в'їзду на багами.

 

>>> Відкрити візу в Консульстві Багам в США

 Если у вас є діюча віза США, 3-4 вільніх робочих дня и бажання поєднаті відпочинок на Багамах з поезкой в США, то Відкриття візи, например, в Майамі - ідеальний варіант. Для цього вам Знадоби заповнити відповідну анкету, зібраті необхідній пакет документів и после Прибуття в США занести орігіналі документів в Консульство Багамській островів в США. Розгляд документів відбувається Досить Швидко. Зазвічай на третій день візи схвалені.

Проти, будьте уважні и дотримуйтесь правил в'їзду на багами. Пам'ятайте, что віза НЕ є гарантією того, что вас впустять в країну. Особливо це стосується тих, хто собирается прілетіті на багами індівідуальнім чартером або відвідаті країну во время круїзу / подорожі на яхті.

 

Потрібна віза на багами - зверніться в наше компетентне візове агентство.

Наші візові менеджери допоможуть вам Відкрити візу на багами.  

Звертайтеся только до професіоналів!