Віза на Багами

Багами

Багами – райський куточок! Сюди приїжджають відпочивати та отримувати насолоду. Але, перш ніж вирушити на Багами, переконайтеся, чи потрібно вам завчасно відкрити візу на Багами?

Кому потрібна віза на Багами?

Станом на сьогодні віза на Багамські острови обов'язково необхідна

 • українцям
 • білорусам
 • казахстанцям
 • громадянам інших держав (уточнюйте у нас)

 

Віза на Багами: ціна 2024

Тип візи

Ціна наших послуг, U$D

Консульський збір*, U$D

1-кратна віза
(30 / 90)
Мультивіза 
3 місяці6 місяців1 рік

Віза візітора
(Туризм / Гостини / Бізнес )

125 U$D

100 U$D

110 U$D

110 U$D

110 U$D

Віза Моряка

125 U$D

110 U$D

110 U$D

110 U$D

110 U$D

Консультація

500 грн.

х

х

х

х

  * при сплаті Консульського збору додатково сплачується комісія банку біля 3%

 

Віза на Багами: документи

Деяке спрощення в процедурі оформлення візи на Багами не вплинуло на перелік документів, які необхідно надати.

 • Копія 1-ої інформативної сторінки паспорту, на який буде робитися віза
 • Кольорове фото в електронному вигляді згідно стандарту
 • Бронь готелю (якщо не маєте - наші послуги 10 U$D)
 • Бронь авіа (якщо не маєте - наші послуги 10 U$D)
 • Довідка з банку з рухом коштів за останні 6 місяців
 • Довідка з банку із залишком коштів на рахунку

Якщо це вас стосується:

 • Довідка з місця роботи / навчання /с-во про реєстрацію ФОП тощо
 • Довідка про несудимість (консультуємо, як її швидко отримати)
 • Довідка з медзакладу про відсутність хвороб, що загрожують суспільству
 • Копія підтвердження резидентства в іншій країні
 • інші документи

 

>>> Віза на Багамські острови: чому треба відкривати через візову агенцію Віза-Гарант

Ми маємо суттєвий досвід у відкритті віз на Багами. Можна навіть сказати, що ми займаємося цим питанням ще з того часу, коли віза на Багами відкривалася через Консульство Великої Британії або США (для власників візи США). Зараз сама подача документів стала простішою, АЛЕ процедура підготовки документів залишилася незмінною і приховує деякі тонкощі, про які слід знати.

Чому вам варто відкривати візу через нас?

Істотна економія часу. Інтернет заповнений суперечливою інформацією, більшість із якої вже втратила свою актуальність (навіть візові агенції не завжди оновлюють інформацію на своєму сайті). Звичайно ж, ви можете вивчити інформацію на сайті служби міграції Багамських островів, але для цього вам знадобиться не тільки знання англійської мови, а ще й розуміння, де знайти потрібну інформацію і як правильно трактувати ті чи інші вимоги. Окрему увагу слід приділити анкеті, що заповнюється. Вона велика за розмірами і містить безліч, здавалося б, незначних питань. Але саме некоректні відповіді на ці питання можуть призвести до відмови за формальною ознакою.

Ви НЕ припуститеся поширених помилок, які ведуть не тільки до відмови, але й до істотних грошових втрат. Помилка, що призвела до відмови - це дуже неприємна ситуація, але з нею можна впоратися повторно подавши документи (і відповідно повторно сплативши консульський збір). Але цей варіант стане в пригоді лише в тому випадку, коли ви маєте достатньо часу перед поїздкою на Багами. Проте часто люди починають оформляти візу впритул і... у разі негативного результату, змушені оперативно змінювати свої плани. При цьому, якщо скасувати броні авіаквитка можна без штрафів, то готелі, як правило, скасовують броні зі штрафами.

Можливість купити авіа/готель/страховку дешевше. Не завжди, але часто наші ціни на готелі / авіа / страховку / трансфери бувають дуже приємними. Запитуйте наші ціни та приймайте рішення, де вам вигідніше купити ту чи іншу послугу :)

Консультація з логістики. Логістика (як дістатися Багам) - це нетривіальне питання. Однією з найпоширеніших помилок самостійних мандрівників є покупка "неправильного" авіаквитка. Наприклад, обравши он-лайн найоптимальніший варіант авіаперельоту, самостійні мандрівники не беруть до уваги маленький нюанс - транзитна пересадка в США. І якщо у туриста немає візи в США – то такий турист вже нікуди не полетить. Або, скажімо, ви плануєте відвідати Багами на яхті. Тут важливе значення мають усі порти заходу яхти перед прибуттям на Багами. І таких тонкощів-нюансів за цим напрямком безліч.

 

Візові послуги: як сплатити?

Сплатити вартість наших послуг можна в будь-який спосіб:

 • готівка у нас в офісі,
 • безготівковий перерахунок на наші реквізити,
 • за необхідності виставляємо рахунки з ПДВ (оговорюється окремо).

 

Самостійно оформляючи візу на Багами, переконайтеся, що ви чітко розумієте правила в'їзду до країни, особливо якщо ви прибуваєте на яхті, чи круїзному лайнері. Також будьте уважні при виборі авіаквитків: звертайте увагу на те, через які країни транзит. Деякі держави (США, Канада та ін.) вимагають наявність чинної або оформлення транзитної візи!

Якщо ви плануєте відвідати Багами на яхті - також уважно поставтеся до свого маршруту та додаткових документів, необхідних для в'їзду на Багами.

 

Потрібна віза на Багами - зверніться до нашої візової агенції.

Наші компетентні менеджери допоможуть вам відкрити візу на Багами.  

Звертайтеся лише до професіоналів!