Віза в Китай (КНР)

Китай (КНР)

Віза в Китай

Віза в Китай - обов'язкова вимога для перебування громадян України у Піднебесній. У 2015 році було анонсовано безвізове перебування строком не більше 7 календарних діб, за умови, що подорожуючий прибув до Китаю виключно через 6 визначених аеропортів. Чи діє ця програма станом на зараз - ми не відстежуємо, цю інформацію вам слід дізнаватися самостійно з офіційних джерел.

Тож, перш ніж сісти в літак до Китаю, ми наполегливо радимо оформити візу.

Віза в Китай: процедура оформлення

В Україні Консульство НЕ працює. Оформлення візи відбувається в Консульських установах Китаю за кордоном. І тут починаються найбільші складнощі.

По-перше: перелік документів та процедура подання на візу відрізняються. В кожному Консульстві свої вимоги. 

Єдине, що є незмінним в будь-якому Консульстві - ОСОБИСТА ПОДАЧА документів. Забудьте як то було раніше, коли ви надавали паспорти та документи акредитованим агенціям, і потім отримували вашу візу. Починаючи з 2021 року для отримання Візи в Китай обов'язково необхідно здавати біометрію! І, як ви розумієте, жодна агенція це за вас не зробить :(

По-друге:  переважна більшість Консульств вимагає - і це є обов'язковою вимогою - наявність посвідки про резидентство у країні подачі! Без неї у вас просто не приймуть документи. І якщо деякі громадяни України мають такі посвідки (включаючи тимчасового прихистку), то що робити тим, хто й досі мешкає в Україні і потребує візу в Китай?

Ось саме тут і ПОЧИНАЄТЬСЯ НАША РОБОТА :) 

Ми знаємо ті Консульства, де це правило можна подолати в законий спосіб, але при дотриманні певних процедур!

ВІЗА В КИТАЙ: ВАРТІСТЬ

наші ПОСЛУГИ = 90 U$D

+ консульський збір (сплачується безпосередньо у візовому центрі)

  • біля 70 у.о. - стандартний строк розгляду документів
  • біля 150 у.о. - прискорений строк розгляду документів

Наші послуги:

  • Заповнення анкети, відповідно до вимог консульства;
  • Запис на подачу документів;
  • Надання детальної та актуальної інформації що, як і в який спосіб та перевірка провильності оформлення документів, які вам надають з китайського боку (особливо це стобується гостьових запрошень та бізнес-запрошень), чи оформлення туристичних документів, тощо

ПОСЛУГА: ЗАБРАТИ ПАСПОРТ З ВІЗОЮ З ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ У ВАРШАВІ ТА ДОПРАВИТИ В УКРАЇНУ

  • 1 ДОКУМЕНТ = 75 U$D
  • 2 ДОКУМЕНТИ = 120 U$D
  • 3+ ДОКУМЕНТИ = 50 U$D/документ

ПОСЛУГА: ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ в Китаї
Допомога особам, які проживали в Китаї, в отриманні довідок про відсутність судимостей у Китаї з метою імміграції, працевлаштування тощо.
Cередня ціна за послуги з отримання довідки про несудимість у Китаї починається від 550 U$D. Точна ціна визначається в кожному конкретному випадку, залежно від обсягу необхідної роботи. Загальний збір покриває витрати на подання нотаріального посвідчення та міжнародну кур'єрську доставку.
Орієнтовний час обробки становить від 2 до 4 тижнів. Більш точно визначити термін можна після перегляду вашої інформації та документів.

ПОТРЕБУЄТЕ ВІЗУ В КИТАЙ? Звертайтеся до професіоналів