Віза в Сінгапур

Сінгапур

СІНГАПУР: загальна інформація про перетин кордону

При в'їзді до Сінгапуру громадяни України мають пред'явити наступны документи:

 • Віза (документ у форматі .pdf, який можна показати або у телефоні, або у роздрукованому вигляді)
 • Дійсний закордонний паспорт, на який оформлювалася віза
 • Міграційна картка - обов'язковий документ, що заповнюється лише в електронному виді та містить інформацію про вашу подорож
 • Декларація про стан здоров'я

Перетин кордону без хоча б одного із зазначених вище документів буде заборонено. Якщо маєте намір відвідати Сінгапур, подбайте заздалегідь про всі дозвільні документи!

COVID правила. Дозвіл на в'їзд (повітряним чи морським транспортом) до Сінгапуру, без карантину та без тесту по прибуттю, мають повністю вакциновані дозволеними вакцинами дорослі та діти до 12 років.

 

ВІЗА в СІНГАПУР: вартість послуг

Назва послуги Строк виконання1 Ціна2, U$D
Електронна Мультивіза (60/30) стандарт (4+1 робочих дні) 120 U$D
Електронна Мультивіза (60/30) прискоренний (2+1 день) 170 U$D
Електронна Міграційна карта3  1+1 робочий день 30 U$D

1Строки виконання вказані з урахуванням +1 день на підготовку документів та часової різниці із Сінгапуром. При цьому, стандартний строк передбачає робочі дні; прискорений - календарні дні.
2Ціна включає всі обов'язкові державні мита.
3Має бути оформлена не пізніше, ніж за 3 дні до прибуття до Сінгапуру

 

БАЗОВІ ДОКУМЕНТИ для оформлення візи в Сінгапур

Віза до Сінгапуру є електронною і являє собою документ у форматі PDF. Подати заяву на отримання візи в Сінгапур можливо лише через Уповноваженого Партнера, який виступає вашим гарантом перед державою Сінгапур. Щоб оформити візу до Сінгапуру знадобляться наступні документи:

 • Скан-копія першої (інформаційної) сторінки закордонного паспорту зі строком дії не менше 6 місяців
 • Кольорова фотографія паспортного формату в електроному виді
 • Анкетні данні, відповідно до опитувального листа, який вам надасть наш візовий менеджер
 • Інші документи, що підтверджують мету вашої поїздки, перелік яких залежить від вашої індивідуальної ситуації

Для оформлення Міграційної карти знадобляться наступні документи:

 • Скан-копія першої (інформаційної) сторінки закордонного паспорту зі строком дії не менше 6 місяців
 • Ваші контактні данні
 • Деталі вашої подорожі

 

ВІЗА В СІНГАПУР: термін дії

Електрона віза в Сінгапур є дозволом на багаторазовий в'їзд до країни (мультивіза) протягом 9 тижнів (60 днів) з моменту її випуску. При цьому, ваше перебування у Сінгапурі не може перевищувати 30 днів під час кожного візиту. Тобто, через 30 днів після прибуття до Сінгапуру, ви маєте виїхати з країни. У разі потреби, ви одразу ж можете повернутися до Сінгапуру і знову залишатися там 30 днів.

 

ТРАНЗИТ через СІНГАПУР: чи потрібна віза?

Згідно чинних правил, громадяни України можуть не оформлювати візу в Сінгапур у випадку транзитної подорожі.В цій ситуації найбільш частою помилкою є хибне трактування терміну "транзит", що може призвести до того, що вас не посадять на рейс до Сінгапуру. Для того, щоб ваша подорож підпадала під визначення транзитної, вона має відповідати наступним критеріям:

 • Подорож через Сінгапур до третьої країни. Тодто, маршрут Україна - Сінгапур - Україна НЕ буде вважатися транзитом. В той же час Україна - Сінгапур - Інша країна є класичним варіантом транзитної подорожі. 
 • Наявність діючого закордонного паспорту строком дії не менше 6 місяців.
 • Наявність викупленого авіаквитка у треттю країну
 • Наявність діючої візи третьої країни, якщо така віза передбачена міграційними правилами тієї країни (скажімо Австралія, Нова Зеландія, Японія тощо)
 • Наявність достатньо фінансів для перебування в Сінгапурі.
 • Тривалість транзиту у Сінгапурі не перевищуватиме 96 годин
 • Наявність оформленної Міграційної карти.

Якщо ваша подорож не відповідає хоча б одному із заначених критеріїв - ви маєте заздалегіть оформити візу в Сінгапур задля уникнення неприємностей при посадці на рейс.

Також звертаємо вашу увагу, що сухопутні подорожі НЕ підпадають під визначення транзиту. Тобто, якщо ви прибули до Сінгапуру літаком і далі паромом слідуєте до островів Малайзії, то вам обов'язково необхідно оформити візу в Сінгапур.

 

Звератємо вашу увагу
Віза - є лише дозволом на вїзд. Проте остаточне рішення про можливість тієї або іншої особи перетнути кордон приймає фахівець прикордонної служби. При цьому, крім випадків сп'яніння, в Сінгапур вас можуть не впустити відповідно до вашого зовнішнього вигляду: брудний джинсовий одяг з беліччю "фєнєчєк" тощо.

 

Потребуєте допомоги в оформленні візи в Сінгапур - телефонуйте! Ми маємо компетентних та високопрофесійних візових фахівців.