Віза в Канаду

Канада

Віза до Канади: ціна Супер-віза 
Загальна інформація Туристична віза 
Документи  Гостьова віза 
Віза до Канади: строки  Бізнес віза 
Студентська віза  Транзитна віза 

Віза в Канаду: вартість наших послуг - 2024

ВидВАРТІСТЬ наших послуг*, U$D 
Супер-Віза 300 U$D
120 U$D
Студентська 120 U$D
Транзитна 75 - 120 U$D
Після відмови  від 130 U$D
Консультація (для подальшої самостійної підготовки та подачі документів) 750 грн.
CUAET (допомога українцям, що постраждали внаслідок російської агресії) програма закрита
ВКЛЕЮВАННЯ ВІЗИ В КАНАДУ (термін 2-3 тижні)

1300 грн./документ (оплата після вклеювання)

+ послуги візового центру (26,7 евро/документ)

*Консульський збір сплачується додатково

На гору

Віза в Канаду: Документи

Питання переліку документів для оформлення візи до Канади - одне з найпоширеніших! Але, складність в тому й полягає, що НЕМАЄ шаблонного переліку документів, який ви маєте подати. Перелік документів формується виходячи з особистих обставин апліканта. 

Скажімо, не всі люди офіційно працюють, тож про яку довідку з місця роботи може йтися мова? Ще й досі є компанії, які радять "придбати" таку довідку. АЛЕ - пам'ятайте, що підробка документів - це значний злочин для канадійців. Тож не наражайте себе на, у кращому випадку, на відмову в отриманні візи. А може й бути заборона на в'їзд на певний термін! 

Краще зверніться до компаній, які професійно працюють на ринку надання послуг з оформлення візи до Канади, і вони порадять вам зібрати саме той пакет документів, який буде необхідний для доведення сумлінності вашої подорожі до Канади і не буде грунтуватися на незаконних діях. 

Пам'ятайте! Всі життєві обставини можна вкласти в загальноприйті легальні рамки.

 

Загальна інформація про візи до Канади

♦ Для формлення будь-якої візи до Канади, вам знадобиться заповнити 3 анкети. Питання в цих анкетах перекликаються, тож необхідно бути уважними, щоб не написати розбіжні відповіді на одне й те саме питання, але поданого з іншого ракурсу.
Пам'ятайте! Канада обмінюється візовою інформацією з країнами Британської співдружності: США, Велика Британія, Австралія та Нова Зеландія. Тож, якщо ви отримали відмову в отриманні візи до США і майже одночасною подали документи на візу до Канади - це виглядатиме досить підозріло!

♦ Не маєте офіційного працевлаштування, в жодному випадку не "купуйте" довідку з місця роботи. Бо банківська виписка також має відбивати, що ця "умовна" робота вам сплачує заробітню плату. І, геть зовсім кепсько буде виглядати ваша справа, коли візові офіцери зателефонують вашому роботодавцю, щоб з'ясувати деякі питання про робітника. І одночасно зателефонують вам, з тими ж самими питаннями. При цьому питання можуть бути зовсім дивними, скажімо, на якому поверсі розміщено ваш офіс?

Кейс. Клієнтка домовилася із подругою, яка мала доступ до печатки підприємства, зробити їй довідку з місця роботи. Візовий офіцер зателефонував не за телефонами, вказаними у довідці, а за телефоном керівника, який був вказаний на офіційних сайтах реєстраторів. Клієнтка отримала відмову у візі, а чи залишилася подруга працювати - історія замовчує.

Не маєте офіційного працевлаштування? Ми запропонуємо вам легальні шляхи подолання цієї перешкоди.

♦ Не маєте рух коштів по банку, тож купили банківську довідку? Вітаємо - вам відмовлять в отриманні візи! Всі "підробні банківські" довідки кишать очевидними помилками (шрифт, розмір, товщина ліній, відстань літер тощо...) Навіть наші менеджери можуть із впевненністю 99,9% відрізнити оригінальну довідку від купленої. Можете експерементувати! Але така забавка може вартувати вам забороною на в'їзд якщо не пожиттєвий, то на певний довгий строк.

♦ В реаліях нашого цифрового життя досить дивним виглядає відсутність банківського карткового рахунку. Якщо ви його маєте, але у вас недостатньої коштів - зверністься до нас. Все можна вирішити в легальний спосіб! Лайфхак: звісно, ви можете придумати купу пояснень, чому не тримаєте гроші у банку. Всім до пам'яті нещодавний банкопад. Але.... практика показує, що візовому офіцеру байдуже до ваших пояснень. Рахунок має бути і рух коштів по ньому також!

♦ Весь пакет ваших документів повинен мати причино-наслідковість та бути логічним.

  • Їдете на гостини до сестри - доведить, що вона ваша сестра.
  • Їдете подивитися краєвиди Канади, при цьому жодної іншої подорожі (Турція та Єгипет не рахуються) у вас не було - поясніть, чому вирішили почати саме з Канади.
  • Їдете по бізнесу - повинні мати докази, що ваша підприємницька діяльність пов'язана із метою поїздки.
  • Плануєте стати студентом, ви повинні мати чітке обгрутування вашому бажанню.
  • Подорожуєте  транзитом - надайте докази, що це саме транзит. 

♦ Якщо ви отримали відмову у візі в Канаду - перш за все необхідно з'ясувати причину такої відмови. Проаналізуйте, що було не так у пакеті документів, або у ваших відповідях. Якщо відмова трапилася внаслідок того, що ви не доклали якийсь документ - ви сміливо можете одразу ж зібрати новий пакет документів і повторно податися на візу. Якщо ж відмова сталася з інших причин, то повторно подаватися на візу можна лише тоді, коли у вас суттєво змінилися обставини, заявлені в анкеті: ви стали більше заробляти, у вас з'явилося майно тощо.
Не можете розібратися? Звертайтеся до нас по консультацію!

♦ Ніколи не купляйте авіаквитки, поки ви не отримали візу! Майже всі Консульства такий акт розцінюють як психологічний тиск: бо у разі відмови ви ж понесете суттєві фінансові збитки! Необхідно подавати лише бронювання авіаквитків.

♦ Бронюйте готелі з можливістю безкоштовного скасування. Мова жодним чином не йде про недобросовісність! Мова йде про строки. Віза може вийти із запізненням від вашого розрахункового часу. В такому випадку вам необхідно або з готелем домовлятися про перенесення дати візиту, або мати змогу безкоштовно змінити ваше бронювання.

♦ Дбайте про отримання візи заздалегідь. Не покладайтеся на те, що віза вийде вчасно і ви наступного дня поїдете у подорож. Стверджуючи, що термін розгляду візової справи - 5 днів, Консульство НЕ зобов'язане дотримуватись цього строку. Закладіть час на непередбачувані обставини.

♦ Канада - держава з високими економічними можливостями. Проте Канада – візова держава, тому, перш ніж їхати до Канади, необхідно завчасно подбати про візу. Навіть більше, віза в Канаду вам знадобиться навіть у випадку, коли ваш авіа передбачає лише транзит через один з аеропортів Канади, і це при тому, що ви не залишатимете транзитну зону!

На гору

Стандартний пакет документів на візу до Канади

Оформлення візи до Канади передбачає індивідуальний підхід у кожній візовій справі, оскільки у кожного заявника може бути свій перелік документів, що доводять фінансове благополуччя, чи пояснюють сімейні обставини тощо. Якщо ж узагальнити, то передбачається, що ви надасте наступні документи:

  • Закордонний паспорт, термін дії якого не менше 90 днів після передбачуваного вибуття з Канади

  • Кольорові фотокартки паспортного формату
  • Візова анкета
  • Докази фінансового благополуччя
  • Докази наявності зв'язків із країною вашого постійного проживання

 Співробітники держпідприємств та комерційних організацій оформлюють:

  • Довідку з місця роботи, оформлену відповідно до вимог Консульства Канади. 

Для приватних підприємців:

  • свідоцтво про реєстрацію
  • податковий звіт за останній податковий період

Для студентів або школярів:

  • довідка з місця навчання
  • якщо дитина до 18 років виїжджає з одним із батьків або іншими родичами або супроводжуючими особами, необхідно:
    • оригінал нотаріального дозволу на вивіз дитини, якщо дитина їде з одним із батьків, або нотаріальний дозвіл від обох батьків, якщо дитина їде з супроводжуючим
    • свідоцтво про народження

Усі документи, крім національного паспорта, необхідно перекласти англійською або французькою мовами

Примітка:
Наведений список необхідних документів НЕ є остаточним. Остаточний пакет документів залежить від кожної індивідуальної справи та типу візи. Більше того, Посольство має право попросити додаткові документи.

На гору

Віза до Канади: строки

Термін розгляду візової справи в консульській установі.
Термін оформлення візи до Канади від 5 днів. Але цей строк є орієнтовним та не може бути використаний, як остаточний. Залежно від типу візи, сезону, особистої справи заявника тощо, строк розгляду візової справи може бути довшим.
Ви маєте пам'ятати, що окрім часу, який ваша візова справа розглядається в Консульській установі, необхідно ще мати певний час (від 3 днів) для для того, щоб ми з вами правильно підготували всі документи та заповнили анкети, яких аж три на кожного заявника.

Строк дії канадійської візи.
Зазвичай, віза до Канади українцям видається терміном дії до 10 років. Проте тут є певні обмеження. Строк дії вашої візи не може перевищувати строк дії закордонного паспорту. Тобто, якщо ваш паспорт дійсний ще протягом 2 років, то візу ви отримаєте на 2 роки. Крім зазначеного, якщо ви їдете до Канади працювати на сезонні роботи, то віза вам буде відкрита на термін дії вашого робочого контракту тощо.

На гору

Супер-Віза до Канади

Що таке Супер-віза? Супер-віза - це віза, яку можна відкрити тим клієнтам, діти яких поїхали до Канади і мешкають там на умовах постійного проживання, або, навіть, громадянина. Супер-віза видається строком дії до 10 років (але не більше, ніж строк дії закордонного паспорта). На відміну від звичайної гостьової візи, супер-віза дає право безперервного знаходження в Канаді до двох років, та, за необхідністю і бажанням, строк перебування у Канаді можна подовжити.

Що необхідно для отримання супер-візи? Найголовнішою умовою для отримання супер-візи є наявний родинний зв'язок діти-батьки. Також, додатково до стандартних документів, мають бути надані документи, які підтверджують дотримання наступних вимог.

  • Вимоги до дітей, що мешкають у Канаді: мають бути постійними резидентами (або громадянами) Канади повинні мати певний рівень доходу, який дозволить утримувати батьків. Діти мають надати письмову згоду на те, що вони будуть фінансово утримувати батьків під час їхнього перебування у Канаді.
  • Вимоги до батьків: повинні мати медичне страхування для подорожуючих за кордон строком дії не менше 12 місяців, повинні пройти імміграційне медичне обстеження (медкомісія для іміграції).

На гору

Туристична віза до Канади

Канада - дивовижна країна із неймовірно красивою природою. Взимку сюди їде багато туристів, щоб подивитися північне сяйво, бо тут воно кольорове, на відміну від сяйва, яке можна побачити в Ісландії, чи Фінляндії. В Канаді воно грає немов веселка. Саме звідси навесні починаються лижні маршрути до Північного Полюсу. Влітку тут неймовірна рибалка. А восени - рай для фотохудожників.

Але для відвідування Канади українці мають заздалегідь попіклуватися про отримання візи. Туристична віза до Канади видається строком дії на 10 років (але не більше, ніж строк дії вашого закордонного паспорту). При цьому, термін перебування у Канаді обмежений.

Нижче найпоширеніші помилки, яких припускаються самостійні туристи:

  • Туристична подорож має бути визначена у часі і не може перевищувати розумні межі. Маєте відпустку 22 дні, а подорож плануєте на 30? Вітаємо - вам відмовлено!
  • Канада - країна з високими витратами. Віднеситься серйозно до блоку фінансових питань. При цьому, заповнюючи фінансовий блок, ви маєте керуватися логікою пересічного громадянина Канади, щодо розміру витрат, які ви може собі дозволити отримуючи певний дохід. Якщо ваші витрати будуть високі відносно доходу, вітаємо - вам відмовлено у візі!
  • Плануєте подорожувати, але не маєте чіткого плану, або маєте поверхневий план. Вам відмовлено!
  • На питання в анкетах (а їх аж 3!) відповіли неоднозначно - ваш пакет документів буде більш ретельно досліджуватися. Але якщо така неоднозначна відповідь була у "критичних питаннях", вам, скоріш за все, відмовлять.

На гору

Гостьова віза до Канади

Їздити на гостини до родичів, чи друзів - звичайна норма поведінки. І якщо ви їдите саме на гостини, то нема потреби щось вигадувати інше, але... тут є також певні правила.

♦ Є прислів'я, що гості набридають швидше, ніж риба встигає протухнути. Саме з цих міркувань тривалість ваших гостин не може перевищувати розумні межі, особливо, якщо ви їдите на гостини до людини, яка працює

♦ Важливим є факт, яким чином людина, до якої ви їдите, опинилася в Канаді?

♦ Якщо ви їдите у гостини до корінного мешканця Канади, необхідно висвітлити, яким чином ви познайомилися, та чому вас запрошують?  Консульства не дуже люблять, коли чоловік запрошує незаміжню жінку. По-перше, як би прикро це не звучало, але є деякі чоловіки, в яких таке хоббі - запрошувати жінок. В такий спосіб вони отримують відносно дешеву хатню робітницю, яка і приготує, і прибере. Та навіть більше, допоможе скоротати вечір... По-друге, в Канаді багато одиноких канадійок. Тож логіка така, якщо у вас "любов-мокров", то не обов'язково жінці їхати до Канади. Чоловік може поїхати до жінки, або закохані можуть зустрітися будь-де в іншому місці, окрім Канади. А вже коли почуття перевірені, тоді можна вже одружитися та їхати не на гостини, а як член родини.

♦ Ви повинні мати достатньо коштів аби у разі сварки із людиною, до якої приїхали, придбати зворотній квиток, та сплатити за готель за декілька днів, поки будете чекати на рейс додому

♦ Людина, яка вас запрошує, має право це зробити згідно свого соціального статусу та фінансового стану.

На гору

Бізнес віза до Канади

Бізнес-віза - це віза, яку відкривають людині, що їде до Канади по справах бізнесу. Ця віза НЕ надає дозвіл на роботу у Канаді. Лише вирішення бізнесових справ. Як правило, таку візу відкривають підприємці, котрі їдуть до Канади на запрошення бізнес-партнеру, для вивчення технологічного процесу, підписання угоди тощо. Або їде у відрядження найманий працівник задля, наприклад, налагодження устаткування тощо. Але, в будь якому випадку, основною вимогою для відкриття саме такої візи є вирішення бізнесових справ. 

До стандартного пакету документів ви обов'язково маєте додати:

  • Запрошення від бізнес-партнера або організатора заходу
  • Документи, що підтверджують зв'язок вашого бізнесу із метою поїздки

Якщо ж у вас ще нема бізнес-партнера, або якщо організатор заходу не може надати вам бізнес-запрошення, то за таких обставин вам доведеться відкривати звичайну туристичну візу

На гору

Учбова віза до Канади

Навчання у Канаді є дуже перспектиним і дешевшим, ніж у США. Але отримання студентської візи до Канади є процесом, що тренує нерви на витривалість, а мізки - на вміння вирішувати завдання на логіку, якої немає. 

На гору

Транзитна віза до Канади

Багато самостійних подорожуючих недооцінюють ситуацію, коли купують авіаквитки, наприклад, до США або іншого місця, з пересадкою у Канаді. Будь-який транзит через Канаду потребує оформлення візи! Навіть якщо ви не залишаєте транзитну зону і між літаками маєте всього 1 годину часу!

Транзитна віза до Канади надається строком дії до 48 годин і, зазвичай, є мультивізою (тобто дозволяє подорожувати транзитом через Канаду декілька разів). При цьому ви не можете покидати транзитну зону аеропорту.

Якщо пересадка між літаками передбачає більше 48 годин - вам необхідно оформляти туристичну візу, яка дозволяє покидати приміщення аеропорту.

! Увага ! наявність візи до США не надає право на перебування у Канаді !

При оформленні Транзитної візи до Канади необхідно враховувати, що вона оформляється так само, як і туристична віза до Канади: необхідно зібрати повний пакет документів та тривалість розгляду триватиме стільки ж, як і туристичної.

Однією з основних умов подачі документів на транзитну візу є необхідність довести, що у вас саме транзит. І перш ніж подавати документи на транзитну візу ви маєте отримати дозволи на в'їзд до країни кінцевого призначення, якщо таке передбачено умовами перетину кордону тієї країни.

На гору

Відмова у візі до Канади

Відмова у візі в Канаду? Через жорстку міграційну політику Канада дуже упереджено ставиться до видачі віз. Проте ті, хто виконав усі формальності, необхідні для відкриття візи, мають дуже високі шанси її отримати. Насамперед необхідно дуже уважно поставитися до візових анкет (вони заповнюються англійською або французькою мовами). Також всі супутні документи повинні бути оформлені відповідно до вимог Консульства та мати повний пакет. Тільки в такому випадку ви уникнете відмови за формальною ознакою.

Відмова у наданні візи до Канади, зазвичай, не є "вироком". Проаналізуйте, чому вам могли відмовити? Неповний пакет документів, неправильно оформлені документи, мета поїздки не відповідає типу візи, на яку ви подали документи....  Як би там не було, але ви можете виправити ситуацію.

Сформуйте новий правильний і повний пакет документів і можете одразу ж подаватися на візу. 

Якщо ж візовий офіцер не побачив ваш зв'язок із батькивщиною (не впевнений, що ви повернетися), то вам необхідно попрацювати на таким зв'язком. В такому випадку повторно подаватися можна після того, як ваші обставини змінилися у порівнянні з тими, які були при попередньому поданні.

Набагато гірше, коли вам відмовили із забороною в'зду на певний строк або назавжи. Такі суворі відмови дають тим, хто намагався надурити: надавши підробні документи, набрехавши в анкеті або вчинивши інший аналогічний вчинок.

Не впевнені - зверніться до професіоналів, та отримайте фахову консультацію!

На гору

 

Потребуєте візу до Канади - зверніться до нашої візової агенції.

Наші компетентні менеджери допоможуть вам відкрити візу до Канади.  

Звертайтеся лише до професіоналів!