Віза в Південну Корею

Корея Південна

Південна Корея є державою, відвідини якої для українців відбуваються на підставі візи. Офорлюється віза до Південної Кореї в Консульстві в Києві. Тим не менш, без візи на строк, що не перебільшує 30 днів можна відвідати острів Чеджу, але за умови дотримання певних вимог. Без візи також Корею можуть відвідати транзитні подорожуючі, кінцева точка призначення ких є Австралія, Канада, Нова Зеландія або США. Однак, вирішивши подорожувати без попередньо оформленої візи до Південної Кореї, пам'ятайте: рішення про те, чи впустити вас до країни, приймає працівник прикордонної служби в аеропорту Кореї. 

Аби уникнути непередбачуваних ситуацій, ми рекомендуємо оформлювати Візу в Корею завчасно та подорожувати без кордонів.

Віза в Корею: вартість наших послуг

Тип візиТривалістьЦіна
Туристична віза (1-кратна)  30 / 90 115 U$D
Туризм / Бізнес / Гостьова (під ваш пакет документів) 30 / 90 60 U$D

Віза до Південної Кореї: документи

  • Оригінал закордонного паспорту, в який буде вклеюватися віза
  • 1 фото паспортного зразка
  • Анкетні данні (ми надаємо опитувальний лист) 
  • Довідка з банку про рух коштів
  • Довідка з банку про залишок коштів на рахунку
  • Довідка, що підтверджує вашу зайнятість (довідка з місця роботи, пенсійне посвідчення, виписка приватного підприємця тощо)
  • Інші документи, що підтверджують мету вашого візиту

Консульство Південної Кореї дуже прискипливо відноситься до пакету документів, що надається. Неправдиві документи, також як і неправильно та неохайно зібраний пакет документів может призвести до відмови у видачі візи в Південну Корею.

Потребуєте візу в Південну Корею - наші фахові спеціалісти нададуть вам професійну консультацію та допоможуть правильно зібрати пакет документів.