Віза в Англію: Консультації по процедурі та оформлення

Велика Британія

Будь-яка віза до Великої Британії передбачає виключно особисту присутність у візовому центрі. Особиста присутність необхідна під час кожної подачі, навіть якщо у вас вже була віза в Англію! Бо кожної подачі у заявника беруть біометричні дані (відбиток пальця та роговиці ока).

Перш ніж почати оформлювати візу до Великої Британії, необхідно визначитися: який тип візи ви потребуєте. Найчастішою помилкою самостійних заявників є подання в анкеті інформації, з якої важко визначити безпосередню мету поїздки до Великої Британії. Ба більше, кожен тип візи передбачає свій перелік документів, який необхідно надати на підтвердження вашої візової анкети. Якщо ви подасте документи, що не відповідають меті вашої поїздки, скоріш за все ви отримаєте відмову за формальною ознакою: незрозуміла мета поїздки.

 

Оформлення візи до Великої Британії: ціна 2024

Вартість наших послуг залежить типу візи, яку ви потребуєте, оскільки кожен тип має свій пакет документів та час, необхідний для її обробки. 

ТИП ВІЗИВартість наших послуг*
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ (для подальшої самостійної підготовки документів) 750 грн.
СПОНСОРСЬКА, якщо у вас є спонсор 150 євро
СПОНСОРСЬКА, якщо ви НЕ маєте спонсора! (ми НЕ займаємось пошуком спонсорів) 270 євро
Ukraine Family Scheme (програма ЗАКРИТА 19.02.2024) 150 євро
Туристична / Бізнес / Гостьова віза 150 євро
Віза нареченої (невесты) / дружини (чоловіка) 450 євро
Весільна віза 100 євро
Сімейна EEA family permit (відкривається для тих, у кого дружина (чоловік) громадяни ЄС, які працюють у Великій Британії) 250 євро
Студентська віза до 6 міс. з метою вивчення мови 150 євро
Студентська віза до 11 міс. з метою вивчення мови 200 євро
Студентська довгострокова віза 250 євро
Віза моряка 100 євро
Віза для водіїв-далекобійників 150 євро
Транзитна віза для тих, хто слідує транзитом до США, Канади, Австралії 70 - 90 євро
Транзитна віза для решти випадків 100 євро
Віза домашнього працівника, що прямує зі своїм роботодавцем до Великобританії (няня, кухар та інший обслуговуючий персонал) 350 євро
Віза для концертних виступів 150 євро
Робоча віза за наявності у Вас контракту (ми не займаємося працевлаштуванням!) 250 євро
КОНСУЛЬТАЦІЯ, якщо необхідна ВІЗА ПІСЛЯ ВІДМОВИ під запит
ВКЛЕЮВАННЯ ВІЗИ у ВАРШАВІ від 1800 грн
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДУ 200 грн./перекладацька сторінка

*Консульський збір та послуги візового центру оплачуються окремо он-лайн. Розмір Консульского збору залежить від типу візи, яку ви потребуєте. Візьміть до уваги, що діти та пенсіонери консульський збір ОПЛАЧУЮТЬ. Розмір сплати, які ви маєте сплатити за послуги візового центру, до якого подаєте пакет ваших документів, залежить від переліку послуг, які ви замовите: сканування документів, приорітетний час запису на подачу документів тощо. Послуги візового центру також оплачують усі (в т.ч. діти та пенсіонери).

Таким чином, ваші витрати на оформлення візи складатимуться з наступних сум:

Вартість наших послуг + Консульский збір + Вартість послуг візового центру TLC

Ви можете самостійно підготувати та подати ваші документи на візу до Великої Британії, але візьміть до уваги, що вільне трактування вимог та питань у візовій анкеті - гарантована відмова. 

 

Велика Британія: ТРАНЗИТНА ВІЗА

Найпоширеніше питання: чи треба віза до Великої Британії, якщо з пункту "А" слідую в пункт "Б" з пересадкою у Лондоні?

Відповідь на це питання не буде однозначною, бо залежить від багатьох чинників. Серед них:

 • В який аеропорт Великої Британії ви прибуваєте, та з якого вибуваєте?
 • Чи виписаний у вас авіа єдиним квитком, чи ви прилітаєте лоукостом і далі пересадка на інший рейс?
 • Як у вас буде зареєстрований багаж: до кінцевого пункту слідування, чи ви маєте його отримати у транзиті і потім знову реєструвати?
 • Як довго триватиме ваш транзит (скільки годин)?
 • Чи буде зміна дат під час вашого транзиту?

Але найбільш неприємна історія може трапитись, коли ви 100% підпадаєте під правило безвізового транзиту, АЛЕ в аеропорту посадки під час реєстрації на рейс до Великої Британії вам трапиться не зовсім досвідченний працівник. І тут ви повинні мати як фору часу так і "зуби" аби довести ваше право на безвізовий транзит. 

Своїм клієнтам, задля збереження нервів та гарантії, ми радимо оформлювати транзитні візи.

Формати транзитних віз до Великої Британії:

Формат транзитуВартість наших послугКонсульський збір, GBP
Класичний транзит (без проходження паспортного контролю) 70 EUR 35 GBP
Транзитне перебування у Великій Британії (проходження паспортного контролю; транзитне перебування у Великій Британії не більше 48 годин) 90 EUR 64 GBP
Стандартний візит (проходження паспортного контролю; перебування у Великій Британії понад 48 годин (також прибуття до Великої Британії з Ірландії)) 120 EUR від 115 GBP

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ АГЕНЦІЮ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ ДО ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ.

Віза в Англію - найбільш затребувана з-поміж українців і не тільки. І саме на необізнанності живляться як недосвідчені контори, так і шахраї, які вкрай ловко "малюють" людині те, що вона хоче почути. Пам'ятайте: "Шукаєте чарівників - знайдете казкарів!".

Казочка № 1: гарантія 100%

Лише казкарі можуть вам гарантувати на 100% отримання візи. Навіть якщо людина по всіх параметрах має отримати візу, завжди лишається вірогідність отримання відмови. Приклад з нашої практики: жінка із доволі гарними статками та соціальним положенням отримала відмову у туристичній візі. Що з британцями добре - вони доволі чітко розписують причину відмови, і з цим далі можна працювати. Причиною відмови у випадку нашої клієнтки було те, що візовий офіцер мав сумніви щодо того, що жінка дійсно має статки, про які заявила.

P.S. клієнтку майже одразу переподали, доповниши візову справу чималою купою суміжних документів, які свідчили про статки клієнтки. Візу схвалено.

Нас часто запитують із сарказмом: "Чому ви називаєтесь Viza-Garant, якщо не гарантуєте отримання візи?!" Так, ми не гарантуємо схвалення візи, бо не ми її схвал.ємо. Але ми 100% гарантуємо фаховий та професійний підхід з ашого боку до вашої справи!

Казочка №2: оформлення візи під ключ

Не варто вестись на легкі шляхи. Бо легкий шлях може призвести, у ліпшому випадку, до відмови. А може бути й заборона на в'їзд до Великої Британії на декілька років! Досить поширена ситуація, коли людина не працює або працює неофіційно і звертається саме до "рєшал", які під ключ зроблять всі документи. Пам'ятайте: будь-які життєві обставини можна вкласти в легальну юридичну площину, з т.зору візового офіцера, який буде ухвалювати рішення. Фахове око візового офіцера одразу побачить "підроблені" документи і тоді буде неперелавки, бо ця інформація буде внесена в базу даних, яка є загальною для країн Британської Співдружності, до якої входять СШАКанадаАвстраліяНова Зеландія...

В нашій практиці було чимало випадків, коли зверталися люди після відмови саме через підроблені документи. І тут ми безсилі будь-чим допомогти. Хиба що людина має виняйняти у Великій Британії адвоката, який спробує чимось зарадити. Але й це сумнівно. 

Казочка №3: наявність зв'язків у Консульстві

Це відверте шахрайство! По-перше, хоча б тому, що Консульство не схвалює рішень про видачу віз. Рішення про видачу візи ухвалює міграційна служба Великої Британії. По-друге, чи ви повірите в те, що візовий офіцер буде ризикувати своєю роботою та майбутньою пенсією (вже не кажемо про репутацію) заради якихось 100-1500 фунтів міттєвого зиску? Правильна відповідь на це питання - "Ні"!

Шахрайство з робочими візами.

Кожний тип візи повинен мати певне підгрунття для відкриття. Якщо ви моряк - у вас має бути паспорт моряка та контракт чи припис, де ви маєте сісти на судно; якщо ви їдете транзитом - у вас має бути доказ транзиту; якщо ви їдете працювати - у вас має бути укладений контракт на роботу! Немає в світі країни, яка б надавала робочу візу із тим, що людина приїде до країни і почне собі шукати роботу. В цьому контектсі ми не беремо до уваги ситуацію з українцями, для яких більшість країн запроваджували програми тимчасового захисту. 

Є контракт - є підстава для відкриття робочої візи! Саме необізнаність людей в цій процедурі дозволяє шахраям заробляти чималі статки. Є безліч схем, але принцип один: спочатку ви сплачуєте відносно маленькі гроші (чи взагалі нічого не сплачуєте) за певні дії - "отримуєте" результат, потім сплачуєте ще деяку суму - виходите на фініншну пряму; сплачуєте решту - і.... нічого не отримуєте окрім паперців, вартість яких дорівнює ввартості використаного паперу! 

Аби не втрапити в лапи шахраїв, пам'ятайте про те що:

 • у Великій Британії є лише декілька кампаній, які мають ліцензію на працевлаштування іноземних працівників.
 • Ці кампанії з вас не візьмуть жодної копійчини: за робітника сплачує працедавець! 
 • Процедура отримання дозволу на роботу у Великій Британії дещо тривала. Отримали швидку відповідь? Варто замислитись: краще втратити ті маленькі кошти, які ви вже сплатили, аніж, як азартний ігрок, йти до кінця і втратити значно більше.
 • Досить часто шахрайські кампанії аби "додати" ваги надсилають якись листи-погодження на бланках із державним гербом Великої Британії! Візьміть до відома, що жодна приватна компанія не має права використовувати знаки державності на своїх бланках! Також звертайте увагу на адреси і телефони на цих листах. Вони мають бути повними, а не містити абонентські скриньки. Отримали такого листа - варто замислитися.
 • Отримали листа, в якому вам дається 2-3 дні на сплату якихось мит (або укладання контракту, або ще чогось) - варто замислитися. Британські компанії завжди дають людині розумний час для відповідного кроку!

Вище ми перелічили лише декілька ознак шахрайських дій з приводу оформлення робочих віз. Але їх чимало. Тож будьте пильні! 

Ірландська схема

Про цю схему чимало вже писано-переписано. Просто напишіть запит в гугл "ірландська схема шахрайство" - і чимало цікавого дізнаєтеся про те, як не варто в'їжджати у Велику Британію.

ЦІна за послугу дешевше, ніж у конкурентів

 Звістно, що кожна людина все міряє своїм гаманцем. В оформленні віз "дешевше" може значити будь-що. Але зазвичай, дешевше свої послуги пропонують візові менеджери, яким необхідно напрацювати досвід. Чи варто звертатись саме до такого менеджера - рішення за клієнтом. Тим не менш, за досвідом наших клієнтів, ми б все-таки радили звертатись саме до компаній, де працюють команди. Саме так ви можете бути гарантовані, що ваша візова справа не "розчиниться" у повітрі разом із контактами "дівчини з фейсбуку".   

 

Віза в АНГЛІЮ: документи

При оформленні візи до Великої Британії кожна справа розглядається окремо. Тобто, немає шаблонного переліку документів, надавши який ви більш-менш зможете бути гарантовані. Перелік документів надається, виходячі з ваших обставин. Скажімо, ви можете не працювати, тож про яку довідку з роботи може йти мова? Або ви можете працювати без оформлення трудових відносин - і з цієї ситуації є вихід при оформленні документів на візу! і т.д.

Зверніть увагу, якщо від вас знадобиться:

  • Довідка з банку - НЕ купуйте таку довідку. Є чимало способів в легальний спосіб показати ваші статки. Підроблені Довідки - це шлях до заборони на в'зд до Великої Британії протягом певного часу!
  • Довідка з місця роботи. НЕ купуйте таку довідку. Є чимало способів довести те, що ви працюєте, навіть якщо ваші трудові відносини не оформленні!

Всі документи (крім паспорту) мають бути на англійській мові. Звертаємо вашу увагу, що НЕ треба робити нотаріальний переклад! Достатньо перекладу у Бюро перекладів або ви, навіть, можете самостійно перекласти ваші документи, якщо достатньою мірою володієте англійською мовою.

За потреби, ми надаємо ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДУ

Віза в Англію: терміни розгляду. 

Візова анкета починає розглядатися після здачі біометрії у візовому центрі. Офіційний термін розгляду візової справи залежить від типу візи, на яку ви подаєтесь. Скажімо, віза візітора розглядається до 15 робочих дні (на практиці швидше, але краще орієнтуватися на офіційні терміни).

Потрібна допомога - ЗВЕРТАЙТЕСЯ!