Консультації з оформлення Візи до Великої Британії

Велика Британія

Будь-яка віза до Великої Британії передбачає виключно особисту подачу документів у візовому центрі. Особиста подача відбувається кожного разу, навіть якщо у вас вже були попередні візи до Англії, бо кожної подачі у заявника беруть біометричні дані (відбиток пальця та роговиці ока).

Перш ніж почати заповнювати он-лайн анкету на візу до Великої Британії, необхідно визначитися: який тип візи ви потребуєте, оскільки найчастішою помилкою самостійних заявників є подання документів не на свій тип. Більше того, кожен тип візи передбачає свій перелік документів, то й відмова виходить за формальною ознакою: незрозуміла мета поїздки.

 

Консультація щодо оформлення візи до Великої Британії: ціна

Вартість наших послуг залежить типу візи, яку ви потребуєте, оскільки кожен тип має свій пакет документів та час, необхідний для її обробки. 

ТИП ВІЗИВартість наших послуг*
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ (для подальшої самостійної підготовки документів) 50 євро
СПОНСОРСЬКА, якщо у вас є спонсор 160 євро
СПОНСОРСЬКА, якщо ви НЕ маєте спонсора! (тимчасово призупинено) 270 євро
Туристична / Бізнес / Гостьова віза (180/180) 120 євро
Віза нареченої (невесты) / дружини (чоловіка) 450 євро
Весільна віза 100 євро
Сімейна EEA family permit (відкривається для тих, у кого дружина (чоловік) громадяни ЄС, які працюють у Великій Британії) 250 євро
Студентська віза до 6 міс. з метою вивчення мови 150 євро
Студентська віза до 11 міс. з метою вивчення мови 200 євро
Студентська довгострокова віза 250 євро
Віза моряка 120 євро
Віза для водіїв-далекобійників 200 євро
Транзитна віза для тих, хто слідує транзитом до США, Канади, Австралії 70 євро
Транзитна віза для решти випадків 120 євро
Віза домашнього працівника, що прямує зі своїм роботодавцем до Великобританії (няня, кухар та інший обслуговуючий персонал) 350 євро
Віза для концертних виступів 150 євро
Робоча віза за наявності у Вас контракту (ми не займаємося працевлаштуванням!) 250 євро
КОНСУЛЬТАЦІЯ, якщо необхідна ВІЗА ПІСЛЯ ВІДМОВИ під запит
ВКЛЕЮВАННЯ ВІЗИ у ВАРШАВІ 50 EUR

*Консульський збір та послуги візового центру оплачуються окремо он-лайн. Розмір Консульского збору залежить від типу візи, яку ви потребуєте. Візьміть до уваги, що діти та пенсіонери консульський збір ОПЛАЧУЮТЬ. Розмір сплати, які ви маєте сплатити за послуги візового центру, до якого подаєте пакет ваших документів, залежить від переліку послуг, які ви замовите: сканування документів, приорітетний час запису на подачу документів тощо. Послуги візового центру також оплачують усі (в т.ч. діти та пенсіонери).

Таким чином, ваші витрати на оформлення візи складатимуться з наступних сум:

Вартість наших послуг (консультація та супроводження) + Консульский збір + Вартість послуг візового центру TLC

** При прискореному розгляді консульський збір сплачується у подвійному розмірі.

 

Ви можете самостійно підготувати та подати ваші документи на візу до Великої Британії, але візьміть до уваги, що вільне трактування вимог та питань у візовій анкеті - гарантована відмова. 

УВАГА!!!
Остерігайтеся шахраїв, які стверджують, що мають "зв'язки", та пропонують вам "намалювати" довідку у випадках, коли у вас немає офіційного працевлаштування, або руху коштів по банківському рахунку. Надання підроблених документів загрожує забороною на в'їзд до Великої Британії терміном від 5 до 10 років. Пам'ятайте: всі обставини можна обгрунтувати в законний спосіб!

Документи, які необхідно подати до Консульства Великої Британії на оформлення візи:

Звертаємо увагу, що наведений нижче список є базовим і не враховує всі нюанси кожного з кейсів.

   • Чинний закордонний паспорт
   • Кольорова фотографія паспортного зразка
   • Довідки щодо матеріального стану заявника. За відсутності довідки з банку – НЕ купуйте таку довідку. Довідки перевіряються!
   • Довідка з місця роботи на бланку, контакти компанії-роботодавця. За відсутності офіційної роботи або неможливості взяти довідку – НЕ купуйте таку довідку. Довідки перевіряються!
   • Документи, що підтверджують зв'язок з Україною: свідоцтво про шлюб та дітей, рухоме та нерухоме майно.
   • Анкетні дані відповідно до опитувальника, який вам нададуть наші спеціалісти.

Для дітей: 

   • Свідоцтво про народження
   • Довідка з місця навчання або садка.

Для підприємців: 

   • Податковий звіт за останній період
   • Документ про реєстрацію підприємця

Для пенсіонерів: 

   • Пенсійне посвідчення – копія 

Усі документи (крім паспортів) та/або їх копії подаються англійською мовою. Інформація має бути грамотно написана та відповідати дійсності, що значно підвищить шанси на позитивний результат.

Після on-line заповнення анкети та оплати консульського збору стануть доступними можливі дати подання документів. Документи на візу до Великої Британії можуть розглядатися від 10 робочих днів до 3-6 тижнів. При цьому в сезон (зазвичай літні місяці та різдвяні свята) термін розгляду візових справ досить великий. Консульство має право відмовити в отриманні візи, при цьому зазвичай детально пише причину відмови.

Наші спеціалісти нададуть вам фахову консультацію щодо умов відкриття візи до Великої Британії та перевірять на відповідність зібраний вами пакет документів.
Крім цього: заповнимо анкету англійською, запишемо вас на подачу документів, допоможемо із бронюванням готелів та авіа (за необхідності)

Потрібна допомога - ЗВЕРТАЙТЕСЯ!