Віза у Болівію

Болівія

Болівія – держава, що вабить своєю неймовірною природою. Для поїздки до Болівії необхідно оформити візу. І хоча її можна оформити в аеропорту по прибуттю, аби уникнути сюрпризів, ми все ж таки наполегливо радимо оформлювати її заздалегідь і спокійно себе почуватися при посадці на літак. Віза оформлюється он-лайн, але треба бути готовим, що Болівія - іспаномовна країна, тож і деякі питання сформульовані іспанською мовою :)

Віза до Болівії: термін оформлення

Зазвичай термін розгляду візової справи триває 3-5 робочих дні.  

Віза у Болівію: ціна.

Ціна наших послуг, U$D

Консульський збір, U$D

55 U$D

30* U$D

  * При оформленні візи в аеропорту по прибуттю - візовий збір 665 болівіано (біля 95 U$D)

>>> Віза до Болівії: чому треба відкривати через візову агенцію Віза-Гарант
Ми маємо суттєвий досвід у відкритті віз. Можна навіть сказати, що ми займаємося цим питанням ще з того часу, коли треба було подаватися через Консульську установу. Зараз процес став значно простіше, тим не менш не без підводних каменів: Болівія - іспаномовна країна, і на це треба зважати.

Чому вам варто відкривати візу через нас?

Істотна економія часу. Звичайно ж, ви можете і самостійно знайти сайт міграційної служби Болівії та заповнити он-лайн анкету. Але! Те буде ще той квест, аби віднайти саме офіційний сайт, а не посередників, які візьмуть із вас від 50 долл. за свої послуги :) Віднайшли сайт? Наступний квест: правильно заповнити он-лайн анкету. Іноді, для цього вам знадобиться знання іспанської мови, а ще й розуміння, де знайти потрібну інформацію і як правильно трактувати ті чи інші питання анкети та вимоги до документів, що будть до неї долучені. Пам'ятайте: саме некоректні відповіді на питання можуть призвести до відмови за формальною ознакою.

Ви НЕ припуститеся поширених помилок, які ведуть не тільки до відмови, але й до істотних грошових втрат. Помилка, що призвела до відмови - це дуже неприємна ситуація, але з нею можна впоратися повторно подавши документи. Але цей варіант стане в пригоді лише в тому випадку, коли ви маєте достатньо часу перед поїздкою до Болівії. Проте часто люди починають оформляти візу впритул і... у разі негативного результату, змушені оперативно змінювати свої плани. При цьому, якщо скасувати броні авіаквитка можна без штрафів, то готелі, як правило, скасовують броні зі штрафами.

Можливість купити авіа/готель/страховку дешевше. Не завжди, але часто наші ціни на готелі / авіа / страховку / трансфери бувають дуже приємними. Запитуйте наші ціни та приймайте рішення, де вам вигідніше купити ту чи іншу послугу :)

Консультація з логістики. Логістика (як дістатися Болівії) - це нетривіальне питання. Однією з найпоширеніших помилок самостійних мандрівників є покупка "неправильного" авіаквитка. Наприклад, обравши он-лайн найоптимальніший варіант авіаперельоту, самостійні мандрівники не беруть до уваги маленький нюанс - транзитна пересадка в США. І якщо у туриста немає візи в США – то такий турист вже нікуди не полетить.  

Візові послуги: як сплатити?

Сплатити вартість наших послуг можна в будь-який спосіб:

  • готівка у нас в офісі,
  • безготівковий перерахунок на наші реквізити,
  • за необхідності виставляємо рахунки з ПДВ (оговорюється окремо).

  

Потрібна віза до Болівії - зверніться до нашої візової агенції.

Наші компетентні менеджери допоможуть вам відкрити візу в Болівію.  

Звертайтеся лише до професіоналів!