Візи в Азію

Індія

Індія

Візу в Індію можна оформити он-лайн та через Консульство. Але жоден не дає гарантії позитивного рішення. Як-то кажуть, диявол криється в деталях: а саме у відповідях на деякі питання анкети.
Детальнее
В'єтнам

В'єтнам

Громадяни України обов'язково мають оформлювати візу для подорожі до В'єтнаму. Наразі існує декілька шляхів для офрмлення візи, але кожний з них має свої особливості, на які треба зважати.
Детальнее
Китай (КНР)

Китай (КНР)

На жаль, зараз в Україні відкрити візу в Китай неможливо: Консульство не працює. Тим не менш, документи можна подати в одному із консульств Китаю за кордоном.
Детальнее
Корея Південна

Корея Південна

Віза до Кореї (Південної) має ряд особливостей, що пов'язані із тим, як мають бути оформленні документи, що надаються. І в жодному разі не надавайте неправдиві документи.
Детальнее
Кувейт

Кувейт

Виза в Кувейт имеет ряд особенностей, которые необходимо понимать прежде, чем вы начнете заполнять анкету. Одной из особенностей является адрес вашего размещения.
Детальнее
Саудівська Аравія

Саудівська Аравія

Віза до Саудівської Аравії має ряд особливостей, які залежать від мети візити: туризм, хадж або інше. Саме від цього і залежить процедура оформлення візи, та вартість послуг.
Детальнее
Сінгапур

Сінгапур

Віза в Сінгапур є обов'язковою умовою для відвідування цього "азійського тигра". Щодо транзиту через Сінгапур, тут треба розбиратися, чи необхідно оформлювати візу, чи - ні.
Детальнее
ОАЭ

ОАЭ

Виза в ОАЭ для украинцев НЕ нужна. НО гражданам ряда государств (Азербайджан, Армения, Грузия, Молдова и т.д) для поездки в Дубаи обязательно надо заблаговременно оформить визу.
Детальнее
Туркменистан

Туркменистан

Туркменистан - страна, для посещения которой украинцам в обязательном порядке понадобится виза. Оформление визы в Туркменистан - процесс неспешный и требует учитывать много тонкостей и нюансов.
Детальнее
Шри-Ланка

Шри-Ланка

Виза на Шри-Ланку теперь должна открываться заблаговременно. И хотя виза на Шри Ланку оформляется быстро, но в этом процессе также есть нюансы и тонкости
Детальнее
Японія

Японія

Віза в Японію має свою специфіку оформлення для громадян України. А передусім: чи мешкаєте ви в Україні, чи отримали тимчасовий прихисток в іншій країні. А також, яку саме візу ви потребуєте
Детальнее